O nás

Ekodrogerie

Tvoje stopa začala v únoru 2018, ale v našich hlavách se tvoří už několik let. Vždy jsme chtěli pro nás a naše děti to nejlepší a vadilo nám, že pokud se chceme chovat ekologicky, neseženeme všechno potřebné na jednom místě. Například: látkové pleny musíme koupit jinde než prášek, ve kterém je vypereme.

Říkali jsme si, že tu chybí ekologický obchod, kde bychom našli vše na jedné adrese. Věci pro bezobalové nakupování, bio kosmetiku, ekodrogerii, atd. Chceme se zaměřit převážně na české výrobky a podpořit tím náš trh a drobné podnikatele. Nemusí to být přímo se štítkem bio nebo eko. Označení bio znamená, že se plodiny pěstují čistě přírodně, bez chemických hnojiv a mají ochrannou známku od státu. Eko produkty by měly být recyklovatelné, případně recyklací zhotovené a volně rozložitelné v přírodě. Někteří výrobci toto označení nemají, protože je to spojeno s vysokými náklady a přesto tyto podmínky splňují. Šetrné pak je i to, že se produkty nevozí přes půl světa. Nezajímají nás proto nálepky, ale klademe důraz na kvalitu.

Po uzrání nápadu jsme se pustili do plné práce. Než se nám podařilo sehnat základní dodavatele a dát do kupy vzhled e-shopu, uběhlo půl roku. V listopadu 2018 konečně nastala ta chvíle, kdy obchod spouštíme. Nemá ještě tu konečnou podobu, kterou pro Vás chceme vytvořit, ale neustále na ní pracujeme. Zboží budeme neustále rozšiřovat a doplňovat. Budeme rádi i za každý Váš nápad, co byste tu chtěli najít a nenašli.

Těšíme se na Vás a přejeme Vám příjemný nákup

Tým e-shopu Tvoje stopa

Kontakty

Doprava

Obchodní podmínky

GDPR