Retro_flowers_orange_400_1

Woodway - bambusový kelímek Retro flowers orange 400 ml

Opakovaně použitelný kelímek z bambusu vhodný na horké i studené nápoje.
Dostupnost: skladem
259,00 Kč

Woodway - bambusový kelímek Retro flowers orange 400 ml

Opakovaně použitelný kelímek Woodway je skvělou alternativou k plastovým a jednorázovým kelímkům. Je vyroben z přírodních materiálů – z bambusu, kukuřice a přírodní pryskyřice a můžete jej používat řadu let. Je vhodný na horké i studené nápoje.

Neobsahuje BPA, ftaláty ani jiné škodliviny. Hlavním materiálem pro výrobu kelímku Woodway je bambus, který je velmi pevný, ale zároveň velmi lehký a trvanlivý.

Kelímek je možné mýt v myčce, ale ruční mytí je pro něj šetrnější. Pokud se rozhodnete pro mytí v myčce, je potřeba z víčka kelímku vyjmout silikonový uzávěr, který by se při vysoké teplotě vody mohl poničit. Kelímek neprotéká, ale ve víčku je otvor, aby nedocházelo k podtlaku. Není tedy vhodné nosit kelímek s nápojem v batohu nebo kabelce. Po použití ho doporučujeme umýt a nenechávat v něm po dlouhou dobu zbytky kávy nebo čaje, zamezíte tak možnému obarvení vnitřku kelímku.

Kelímek nepoužívejte pro ohřev v mikrovlnné troubě.

Při pádu na tvrdou zem může kelímek prasknout.

Kelímek je z 60% zcela rozložitelný v přírodě (40% materiálu představuje přírodní pojidlo - pryskyřici, která je zapotřebí pro to, aby jakýkoliv výrobek z bambusu a dalších přírodních složek držel tvar a aby bylo dosaženo co nejdelší životnosti výrobku. Tato pryskyřice pro přírodu nepředstavuje žádné riziko a má veškeré potřebné atesty pro bezpečnost materiálu a styk s potravinami).

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.