Náš Blog

Ahoj, jmenuji se Nikola a jsem zakladatelkou a majitelkou internetového obchodu Tvoje stopa

Ekodrogerie

Mým cílem je zlepšení ekologické situace v ČR a zároveň bych ráda podpořila český trh jako takový. Proto se snažím mít v obchodě převážně české výrobky. Ze zahraničních značek beru jen ty léty prověřené a pak také výrobky, které chci, aby byly součástí mého obchodu, ale české výrobce jsem nenašla.

Na tento blog bych ráda pravidelně dávala články o firmách, od kterých beru zboží. Také bych se chtěla postupně zaměřit na vybrané výrobky. U těch Vás budu informovat o osobních zkušenostech, kladech i záporech, reakcích okolí a zkušenostech ostatních zákazníků či kamarádů. Nejspíše dojde i na různé rady, tipy a návody

Děkuji za Váš zájem a postoj k životnímu prostředí. Samozřejmě budu ráda za všechny Vaše postřehy či připomínky

Obchod je zatím doslova v plenkách, prosím tedy o Vaši trpělivost. Neustále pro Vás budeme vyhledávat další výrobce a produkty, které naplní naši myšlenku. V případě, že sami něco vyrábíte a chtěli byste prodávat své produkty přes e-shop Tvoje stopa, neváhejte mě kontaktovat na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..